SİZE ULAŞALIM

ULAŞIM VE KONAKLAMA

Ulaşım

Havalimanı: Orlando Uluslararası Havalimanı, yılda tahmini olarak 36 milyon yolcuya hizmet veriyor. Şu anda havalimanı kapasitesini 45 milyona çıkaracak bir yeniden yapılandırma çalışması devam ediyor.

Tren Hizmeti: Amtrak (Ulusal Demiryolu Yolcu Şirketi) New York ve Miami arasında kuzey ve güneye giden günlük trenlerle sadece Florida’da 28’den fazla merkeze hizmet veriyor. Bu merkezler arasında Orlando’daki Winter Park ve Kissimmee durakları da bulunuyor. Amtrak ayrıca Virginia ve Florida arasında da iş ya da turistik yolcuları, ve onların araçlarını günlük olarak Auto Tren hizmetiyle taşıyor.

Hızlı Tren: Miami-Orlando arasında hizmet verecek olan, ve şu anda yapım aşamasında olan hızlı trenin 2017 ortalarında tamamlanması bekleniyor. Hızlı tren ile Orlando-Miami arası ulaşım süresi yaklaşık 3 saate düşecek.

Konaklama

500’ün üzerinde otel ve 120 bin misafir odasıyla, Orlando dünyada en fazla konaklama olanağı sunan yerleşim yerlerinden biridir. Lüks Resort’lar ve konsept otellerden, sevimli oda-kahvaltı işletmelerine, ekonomik otel/motellere ve kamp yerlerine kadar geniş bir konaklama yelpazesine sahiptir.

Sizi Arayalım

golden palm homes'un haberlerinden telefon, sms ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.