SİZE ULAŞALIM

SPOR OLANAKLARI

Dünya’da çok az şehir Orlando’daki spor olanaklarını sunabilir: 200’den fazla yüzülebilecek göl, doğal su kaynakları ve nehirler; tekne gezintileri; su kayağı ve balık avlama seçenekleri; 168 golf sahası; 800 tenis kortu, bisiklet, yürüyüş ve Blading gibi aktiviteler için 21 Fitness parkuru ile Orlando ziyaretçilere sınırsız olanaklar sunar.

USTA (Amerika Birleşik Devletleri Tenis Birliği) tarafından, 100 tenis kortunu kapsayan 60 milyon dolarlık bir yatırım ile yapılmakta olan, ve bittiğinde Amerika’nın en büyük tenis merkezi olacak olan tesis ile Orlando, ‘Amerikan tenisinin yeni evi’ ünvanını taşıyacaktır.

Çocuklardan yetişkinlere, başlangıç seviyesindeki sporculardan, profesyonellere kadar herkese hizmet veren, ve en gelişmiş olanaklara sahip olan USTA; geleceğin dünya şampiyonlarını yetiştiren bir kurumdur.

Profesyonel golf tutkunları kadar özel kurslarıyla bu sporu öğrenmek isteyenler için de eşsiz birer deneyim sunan Hawk’s Landing Golf Club ile Celebration Golf Club; yemyeşil arazileriyle Orlando’yu güzelleştiren diğer unsurlardır.

Voleyboldan futbola, hokeyden golfe tüm spor dallarının Junior kulüplerinin bulunduğu Orlando, her yıl dünya çapında şampiyonlar yetiştirir.

Sizi Arayalım

golden palm homes'un haberlerinden telefon, sms ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.