SİZE ULAŞALIM

EĞLENCE

Central Florida Ballet ile Bob Carr Sahne Sanatları Merkezi, opera, bale ve tiyatro performansları gibi dünya çapında sanatsal ve kültürel etkinliklerin ortaya konduğu başlıca yerlerdir.

Orlando Operası, Orlando Balesi, Orlando-UCF Shakespeare Festivali, Bach Festival Topluluğu, Orlando Flarmoni Orkestrası, SunTrust Broadway gösterileri ile çeşitli profesyonel ve topluluk tiyatroları bölgenin yıl boyu süren eğlence seçeneklerinden sadece birkaçıdır. Ek olarak, House of Blues ve Hard Rock Live da haftanın çoğu akşamı konserlere ev sahipliği yapar.

Dünyanın en ünlü ve en özel sirk topluluğu olarak kabul edilen Cirque du Soleil’in Walt Disney World içerisinde bir sahnesi de bulunur.

Church Street Station Noel Kutlamaları, Winter Park Plaj Festivali, Cinco De Mayo Festivali, Orlando Fringe Festivali, Yerli Amerikalılar Festivali, Orlando Film Festivali ve Orlando Bira Festivali şehrin önemli kültürel etkinliklerindendir.

Meşhur NBA Basketbol Takımı olan Orlando Magic, Walt Disney’de bulunan Animal Kingdom, Discovery Cove’un yunusları ve şehir merkezinin canlı gece hayatı, Orlando’nun macera dolu çok yönlü şehir yaşamına örnektir.

Sizi Arayalım

golden palm homes'un haberlerinden telefon, sms ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.