SİZE ULAŞALIM

ALIŞVERİŞ & YEME İÇME

Alışveriş

ABD’nin en hızlı büyüyen perakende pazarlarından biri olan Orlando, çok zengin bir alışveriş kültürüne ev sahipliği yapar. Uygun bütçelerle hizmet veren, ailelerin ve çocukların aradıkları her şeyi bulabilecekleri 9 bölgesel alışveriş mağazasını, özel tasarım butiklerini, Outlet mağazalarını, çocuk mağazalarını, antika dükkanlarını ve benzersiz hediyelik eşya dükkanlarını da kapsayan, 4.6 milyon metrekareyi aşan perakende alışveriş alanı bulunur.

Festival Bay, Florida Alışveriş Merkezi, Mall At Millenia, Orlando Premium Outlets ve Universal CityWalk gibi başlıca alışveriş merkezlerinde, binlerce dükkan ve mağaza yer alır.

Yeme – İçme

Orlando bölgesinde, tüm damak zevklerine hitap eden 5180’den fazla restoran hizmet verir. İster ayaküstü günlük bir yemek olsun, ister lüks bir restoranda akşam yemeği, Orlando harika yemek yeme seçenekleriyle de ağzına kadar dolu bir şehirdir.

Uluslararası mutfaklarda uzman, isim yapmış şeflerin seçkin lezzetler sunduğu restoranları, ince damak zevklerine hitap edecek niteliktedir. Kentteki meyve bahçelerinde üretilen ıhlamur, limon, greyfurt gibi aromatik ürünler, lezzetli garnitürler ve muhteşem tropikal içeceklerin hazırlanmasında kullanılır. Orlando, ayrıca Florida’nın kış sebzeleri merkezi olarak kabul edilir.

Sizi Arayalım

golden palm homes'un haberlerinden telefon, sms ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.