SİZE ULAŞALIM

ÇÜNKÜ GOLDEN PALMS HOMES SİZİ SADECE BİR EV SAHİBİ YAPMIYOR!

YENİ BİR YAŞAM KURMANIZA VE KAZANÇLI BİR YATIRIM YAPMANIZA ARACILIK EDİYOR.

Golden Palm Homes, sıradan bir yatırım ya da bir gayrimenkul şirketi değil. Evet, sizi çok uygun fiyat ve koşullarda, Amerika’nın en popüler eyaletlerinden biri olan Florida’da, güvenli bir hayat sürebileceğiniz müstakil bir villa sahibi yapıyor. Ama sadece bununla kalmıyor:

Amerika bankalarındaki 30 yıla kadar uzayan Mortgage kredisi imkanlarından faydalanmanızı sağlıyor.

Amerika’ya gidiş ve yerleşme sürecinizle ilgili hukuki, sosyal ve mali danışmanlık hizmeti imkanları sunuyor.

Yatırım aracı olarak satın almanız halinde, evinizin dekore edilmesi, bakım ve emlak yönetimini yapacak danışmanlık hizmetlerini sunuyor.

Ailenizle birlikte her an güvende hissedeceğiniz ve çocuklarınızı Amerika’nın en iyi okullarında okutabileceğiniz, huzurlu bir hayata başlayın, Golden Palm Homes sistemini mutlaka keşfedin.

golden palm homes SİSTEMİNDE İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRAN HİZMETLER!

Finans ve Banka

Amerika’daki anlaşmalı bankalar ile tüm işlemleri en uygun koşullarda yürütmenizi sağlıyor. Yapılacak alım, satım anlaşması sonrası ödenecek %10’luk depozitonun ardından, Mortgage kredisi başvurusunda bulunuyorsunuz. Beyan edilen gelir ve giderlerinizdeki orana bağlı olarak, kredi onayınız en geç 45 gün içerisinde geliyor. 30 yıl süreli ödeyeceğiniz bu kredinin onayının ardından; kalan peşin tutarı tamamlıyor ve 8 ay içerisinde, evinizin anahtarını teslim alıyorsunuz.

Hukuksal Danışmanlık

Amerika’nın en iyi göçmenlik hukuku firmaları ve tecrübeli göçmenlik avukatlarını hizmetinize sunuyoruz. Her türlü soru ve sorununuzla ilgili hukuksal destek alabiliyorsunuz. Sosyal danışmanınız olarak da, Golden Palm Homes’un Florida eyaleti hakkında her konuya hakim ekibi, her zaman yanınızda…

Mali Müşavirlik

Vergiler, her tür mali işlemleriniz ve tüm sorularınızla Amerika’da çalışan bir Türk mali müşavir ilgileniyor.

BU SİSTEMLE İLGİLİ ÖNCE AKLINIZA GELEBİLECEK SORULARI DÜŞÜNDÜK, SONRA DA CEVAPLARİNİ VERDİK!

İsteyen herkes ABD’de ev sahibi olabilir mi?

Evet, herkes ABD’de emlak sahibi olabilir.

Emlak satın alabilmek için ABD’de ikamet etmemiz gerekmiyor mu?

Hayır, ancak Mortgage kredisi kullanmak isterseniz ABD vizenizin olması gerekli.

ABD’de alacağımız konut, oturma izni almamızı da sağlar mı?

Hayır, emlak yatırımı ile oturma izni prosedürleri tamamen farklıdır.

Tapu işlemleri için ABD'ye gitmeye gerek var mı?

Tapu işlemleri nakit işlemlerde ister Amerika’da, ister Türkiye’de gerçekleştirilebilir. Kredi kullanılmasi durumunda, kredi veren finans kurumunun talebine bağlı olarak Amerika’ya gidilmesi gerekebilir.

Evin aidat ücretlerini ev sahibi mi ödüyor, yoksa kiracı mı?

Amerika’da aidatlar ev sahibi tarafından ödeniyor. Buradaki adı da HOA (Home Owners Association) Fee, yani “Ev Sahipleri Yönetim Ücreti” olarak geçiyor.

Mortgage kredisi çıkmazsa ne oluyor?

Reddin sebebine göre sizin için farklı bankalar araştırıyor, eğer çözülemeyecek bir sorunsa ön ödemenizi kesintisiz olarak iade ediyoruz.

Tüm bu evrak işlemleri için Amerika’da mı olmam gerekiyor?

Türkiye’deki ABD Büyükelçilikleri’nde gerekli evrakların noter imzası alınarak ya da e-posta aracılığıyla tüm işlemler yapılabiliyor. Ancak kredi kullanılması durumunda, kredi veren finans kurumunun talebine bağlı olarak Amerika’ya gidilmesi gerekebilir.

Sizi Arayalım

golden palm homes'un haberlerinden telefon, sms ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.